Foto Ceník

Fotografie na zakázku je velmi široký pojem. Každý má jiná očekávání, jeden má jasnou představu, druhý si naopak rád vybere z více variant. Všechny tyto skutečnosti nelze jednoduše v ceníku zahrnout a z toho důvodu stanovuji cenovou nabídku vždy po konzultaci se zákazníkem a dodávám ji „individuálně“. Níže vám pomůže nabídka nejčastěji poptávaných fotografických prací a jejich výchozí ceny.

Ateliér

Možnost focení ve vlastním vybaveném ateliéru, vhodné pro e-shopy, portréty, focení kreativních produktů libovolném pozadí, minimální odběr fotografií je 5ks, dodání přes datové úschovny.

Od 3.000 Kč

Exteriér

Focení v terénu, vhodné pro firmy, portréty, kreativní tvorbu, (dýmovnice, barevné prášky apod.), automotive. minimální odběr fotografií je 5ks, dodání přes datové úschovny.

od 5.000 Kč

Svatby

V případě zájmu a pro bližší info, mě neváhejte kontaktovat.

Na dotaz

Ceník design

Stejně jako fotografie, tak i grafika má různé odvětví a styly zpracování. Zde jsou nejvíce poptávané grafické služby, které však zrovna pro vás nemusí být úplně relevantní. V případě vaší individuální zakázky si můžeme sjednat schůzku nebo online call.

Branding

Kompletní navržení firemní vizuální identity včetně loga, letáku, vizitek, sociálních sítí, bannerů apod. Komplexní vytvoření logo manuálu nebo rebrandu vaší značky.

Od 15.000 Kč

Webdesign

Vizuální navržení vašeho webu přesně dle vašich požadavků, které se předem zpracují na osobní schůzce nebo online callu.

od 15.000 Kč

Konzultace

V případě zájmu a pro bližší info, mě neváhejte kontaktovat.

Na dotaz